سایت

نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی


فرقی نمی کند که در بیداری یا حتی خواب بیماری و مریضی را تجربه می کنیم، به هر صورت این چیزی خوشایند نیست. همه ما تا حدودی ترس از بیماری را داریم و هیچ یک از ما دوست ندارد که روزی بیمار شود. بیماری و مریضی در خواب دارای تعبیری مثبت است اما دیدن آن ها در خواب تجربه ای ناخوشایند و آزاردهنده به شمار می رود. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا از تعبیر خواب بیماری و مریضی باخبر شوید.

تعبیر خواب بیماری

تعبیر خواب بیماری

۱. تعبیر خواب بیماری در حالت کلی

اگر به طور کلی خواب بیماری و مریضی ببینید، پس باید به دنبال خطراتی احتمالی در اطراف خود بگردید. احتمالا کسی یا چیزی در تلاش است تا به شما آسیبی برساند. پس مراقب باشید و به هیچ کس بیش از اندازه اعتماد نکنید.

مشکلاتی که سر راه شما ظاهر می شوند با کار و شغل شما در ارتباط خواهند بود. سرمایه گذاری در این بازه زمانی از زندگی شما ایده ای مناسب نیست و بهتر است صبر کنید تا زمان بهتری برای این کار فرا برسد.

۲. تعبیر خواب مبتلا بودن به یک بیماری

اگر در خواب ببینید که به نوعی بیماری خاص مبتلا هستید، این خواب نشان دهنده نگرانی شما در مورد زندگی تان است. چیزی در زندگی شما وجود دارد که خیلی خوب پیش نمی رود و شما راه حل این مشکل را نمی دانید.

اگرچه این مشکل درواقع مسئله ای جدی به شمار نمی رود اما به هر حال زمان و انرژی شما را به خود معطوف می دارد و شما نیز برای برطرف شدن آن بسیار عجله دارید. اگر هیچ یک از روش هایی که تاکنون امتحان کرده اید موثر نبوده است پس بهتر است از یکی از نزدیکان خود مشورت بگیرید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب سیل: ۱۹ نشانه شناسی دیدن سیل در خواب

۳. تعبیر خواب بیماری فرد دیگری در خواب

اگر در خواب ببینید که فردی غیر از خودتان به بیماری خاصی مبتلا شده است، تعبیر آن است که شما در زندگی واقعی خود نگران آن فرد هستید. شاید او با مشکلی جدی سر و کار دارد و این مشکل هم ارتباطی با سلامتی او ندارد.

شما تلاش کرده اید تا به او در حل این مشکل کمک کنید اما تلاش شما تاکنون ناموفق بوده است. سعی کنید با او صحبت کنید و راهی موثر برای حل این مساله پیدا کنید. شاید رویکرد شما از همان ابتدا اشتباه بوده است.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب زایمان: ۱۶ تعبیر دیدن تولد و بچه به دنیا آوردن در خواب

تعبیر خواب بیماری ۴: مرگ خواب بیننده در اثر بیماری

این خواب اگرچه تجربه ای تلخ و ناخوشایند است اما تعبیری منفی ندارد. شاید احساس می کنید که باید چیزی را در زندگی تان تغییر بدهید و فصل جدیدی را در زندگی خود آغاز کنید. چیزی در زندگی شما نیازمند تغییر است تا شما بتوانید بار دیگر طعم شادی و خوشحالی را بچشید.

به سراغ چیزهایی بروید که شما را خوشحال می کنند و زندگی خود را سرشار از چیزهای شاد و مثبت کنید. از معاشرت با افرادی که انرژی منفی خود را به شما می دهند پرهیز کنید و تا جایی که می توانید از زندگی تان لذت ببرید. این خواب تنها به شما هشدار می دهد که اکنون زمان آن رسیده است که زندگی خودتان را جدی بگیرید.

تعبیر خواب بیماری

۵. تعبیر خواب مرگ دیگری در اثر بیماری

اگر در خواب ببینید که فردی در اثر بیماری میمیرد، تعبیر آن است که شما در مورد یکی از اعضاء خانواده خود نگرانی های بسیار زیادی دارید. اگر شما صاحب فرزندی هستید، پس شاید فرزند شما در معرض نوعی خطر یا بیماری قرار بگیرد و شما نمی دانید که چطور باید به او کمک کنید.

اگرچه فکر کردن به اینکه اتفاق ناخوشایندی یکی از عزیزان شما را تهدید می کند بسیار ترسناک و آزار دهنده است اما لازم است که آرامش خودتان را حفظ کرده و مثبت اندیش باشید. برای هر مساله ای راه حلی وجود دارد. تنها لازم است که در جای درست به دنبال راه حل آن مساله بگردیم.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب گربه: ۱۴ تعبیر دیدن گربه در خواب

۶. تعبیر خواب درد کشیدن از بیماری

اگر بیماری و مریضی که در خواب می بینید دردی وحشتناک و شدید را برای شما به همراه دارد، تعبیر آن است که شما سنگینی و باری را در زندگی به دوش می کشید. شما همواره این سنگینی را بر دوش خود احساس می کنید اما نمی دانید که چطور باید خودتان را از شر این درد نجات دهید.

وقتی هیچ راه یا تدبیری موثر واقع نمی شود، بهترین راه حل این است که با کسانی مشورت کنید که عمیقا و قلبا شما را دوست دارند و می توانند توصیه های خوبی برای شما داشته باشند. اگر در خواب ببینید که زخم هایی که در بدنتان در اثر بیماری به وجود آمده است را باز می کنید، پس باید مراقب افرادی باشید که در زندگی تان وجود دارند. کسی در نزدیکی شما وجود دارد که تلاش می کند به شما آسیبی برساند یا به شما خیانت کند. به این ترتیب به راحتی صندوقچه دل خودتان را برای دیگران باز نکنید، دیگران را محرم خودتان ندانید و اسرار زندگی خصوصی خودتان را با آن ها در میان نگذارید.

۷. تعبیر خواب جان سالم به در بردن از بیماری

اگر در خواب ببینید که بیماری را پشت سر گذاشته وجانی سالم به در می برید، تعبیر آن است که تلاش های شما در آینده موفقیت آمیز خواهد بود. هر کاری که در آینده ای نزدیک شروع کنید برای شما کامیابی و موفقیت به همراه می آورد. از خطر کردن نترسید و شجاع باشید.

باید بدانید که سود و برکت از راه های گوناگونی به سراغ شما خواهد آمد پس نیاز نیست که برای مدتی به پول فکر کنید. دوران پیش روی شما زمان بسیار پربرکت و مناسبی برای سرمایه گذاری و پروژه های مالی است. نگران نباشید و درخواست افزایش حقوق یا حتی ارتقاء شغلی را در محیط کارتان مطرح کنید. پیش از آنکه این دوران به پایان برسد عاقلانه از آن بهره مند شوید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- فاطمه یحیی

منبع:dreamingandsleeping

تعبیر خواب بیماری: ۷ تعبیر دیدن بیمار شدن و مریضی در خواب


 

نوشته های مرتبط

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها