سایت

نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی


تمام شدن پوشک بچه و در دسترس نبودن پوشک تمیز واقعا معضل بزرگی است که شما باید سریعا به یک جایگزین پوشک بچه فکر کنید . این مسئله، یک بار و زمانی که با نوزاد خود در هواپیما بودم برایم اتفاق افتاد: پوشک تمام کردیم و هواپیما نیز پوشک نداشت! خوب، باید چیزی را سر هم می‌کردیم و این کار، تا زمانی که پرواز نشست، جواب داد! در این‌جا ۱۰ گزینه که مادران، پدران و پرستاران در زمان تمام کردن پوشک می‌توانند به عنوان جایگزین پوشک بچه از آن استفاده کنند را آورده‌ایم.

جایگزین پوشک بچه

۱.دستمال مخصوص استفراغ

من از پوشک پارچه‌ای به عنوان کهنه استفراغ استفاده کرده‌ام. چرا برعکس آن را نتوانم؟ این پارچه‌ها معمولا ضخیم هستند و حداقل برای مدت کوتاهی می‌توانند کار ما را راه بیندازند. اگر معمولا از پوشک‌های پارچه‌ای که آستر دارند استفاده می‌کنید، کمی بهتر عمل می‌کند.

مطلب مرتبط: پوشک پارچه ای: ۱۵ فایده استفاده از کهنه به جای پوشک

۲. دستمال

اگر نوعی دستمال دارید که باید قبل از استفاده خیس شود یا دستمالی که دارید خشک شده است می‌توانید از آن در مواقع ضروری استفاد کنید. استفاده از دستمالی که خیس شده است را پیشنهاد نمی‌کنم زیرا می‌تواند باعث بروز راش پوستی در نوزاد شود.

۳. پتوی نوزاد

نمی‌گویم پتوی مورد علاقه‌تان را استفاده کنید اما در مواردی که پوشک ندارید و هیچ چیز دیگری هم نیست، پتوی نوزاد می‌تواند به شما کمک کند. اکثر افراد در کیف پوشک نوزاد خود، پتوی نوزاد نیز دارند و این پتو به اندازه کافی بزرگ است که می‌توانید آن را چند بار تا بزنید یا دور نوزاد ببندید.

۴. نوار بهداشتی

ممکن است اگر کسی شما را در حال استفاده از آن ببیند، کمی خجالت بکشید اما به هر حال، بسیار موثر است. نوار بهداشتی قدرت جذب دارد و می‌تواند تا زمانی که پوشک تهیه کنید به شما کمک کند. البته باید آن را به دکمه پوشک یا بلوز ببندید تا لیز نخورد.

مطلب مرتبط: آموزش بستن کهنه نوزاد: ۸ روش و ۴۱ نکته آسان برای بستن کهنه لاستیکی نوزاد

۵.  گاز

پیشنهاد می‌دهم این را تا جایی که می‌توانید تا کنید و آن را روی دکمه پوشک یا بلوز ببندید، همان‌گونه که برای نوار بهداشتی انجام می‌دهید. چون مایعات از گاز عبور می‌کنند، باید تا جایی که می‌توانید آن را تا کنید و خیلی روی استفاده طولانی مدت از آن حساب نکنید.

۶. حوله آشپزخانه

از حوله محبوب‌تان استفاده نکنید اما حوله آشپزخانه قدرت جذب زیادی دارد و زمان بیشتری به کارتان می‌آید.

۷. حوله حمام

بسته به اندازه حوله حمام‌تان، ممکن است به تعداد کم یا زیادی نیاز داشته باشید. حوله را نیز باید تا کنید یا دور کمر نوزاد ببندید.

مطلب مرتبط: درمان زردی نوزاد: ۱۰ برترین درمان خانگی زردی یا یرقان نوزادان و کودکان

۸. روبالشی

برای ننتیجه بهتر از روبالشی‌های پنبه‌ای استفاده کنید نه ابریشمی یا ساتن. آن را جمع کنید و ببندید یا مانند پوشک پارچه‌ای سنجاق کنید.

۹. دستمال سفره

دستمال پارچه‌ای را توصیه می‌کنم نه کاغذی اما باز هم از دستمال محبوب‌تان استفاده نکنید. می‌توانید چند عدد از آن‌ها را در کنار هم بگذارید تا قدرت جذب بیشتری داشته باشد و آن را مانند پارچه پوشک با سنجاق ببندید.

مطلب مرتبط:۱۰ بهترین خوراکی برای شروع غذای کمکی نوزاد و کودک

۱۰. حوله کاغذی

باید چند عدد از این‌ها داشته باشید زیرا یک عدد به شما کمک نمی‌کند. من معمولا از ۴ یا ۵ عدد از آن‌ها استفاده می‌کنم و مانند نوار بهداشتی به کار می‌برم.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- مژگان گوران

منبع:bellyitchblog

جایگزین پوشک بچه: ۱۰ کار برای زمانی که پوشک تمام می‌کنید


 

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها