ما در زندگی واقعی به دلایل متعددی گریه می کنیم. وقتی چیزی ما را خوشحال و شاد می کند یا وقتی هیجان زده می شویم، گریه می کنیم. اما وقتی ناراحت و عصبانی هستیم هم گریه می کنیم. گریه کردن علت های متفاوتی دارد و شاید شما هم بخواهید بدانید تعبیر خواب گریه کردن چیست. در ادامه ۱۴ تعبیر و تفسیر دیدن گریه در خواب آمده است.

تعبیر خواب گریه کردن

در خواب هم – درست مثل زندگی واقعی- باید شرایط کلی که خود را درآن دیده اید در نظر بگیرید تا بتوانید تعبیر و نشانه گریه کردن در خواب را به درستی درک کنید.

در اینجا ما به برخی از تعابیر احتمالی دیدن گریه کردن در خواب اشاره می کنیم تا بعد از این درک بهتری از خواب خود داشته باشید.

۱. تعبیر خواب گریه کردن به طور کلی

بطور کلی، گریه کردن در خواب می تواند معانی و تعابیر متعددی داشته باشد. حتی کوچک ترین جزئیات خواب شما هم می تواند تغییری اساسی در تعبیر واقعی آن ایجاد کند. مثلا اینکه چه کسی را در کنار خود در خواب می بینید یا کجا هستید.

اگر در خواب دیدید که در جایی تنها هستید و خود را در حال گریه کردن یافتید، تعبیر آن است که شادی و خوشحالی در راه است. احتمالا چیزهای زیبای بسیار زیادی در آینده نزدیک برای تان رخ می دهد و شما را غرق در انرژی مثبت می کند. شما می خواهید این شادی ها و لذت ها را با نزدیکان خود قسمت کنید. احتمالا جشنی را برپا می کنید و تمامی افرادی که به شما در رسیدن به موفقیت و روبرو شدن با موانع و مشکلات زندگی کمک کرده اند را در آن جا دور هم جمع می کنید.

بنابراین اگرچه این خواب بسیار مایوس کننده و ناامیدانه به نظر می رسد اما تنها گریه کردن در خواب نشانه بدی نیست. منتظر خبرهای خوب و لحظات هیجان انگیز زندگی خود باشید. آن ها در راهند.

دیدن گریه کردن ناشی از شادی یا هیجان نیز در خواب نشانه خوبی است و خبر از شادمانی و انرژی مثبت شگفت انگیزی می دهد که به زودی آن را دریافت می کنید. این دوره زمانی را مغتنم بدانید و تا می توانید از آن استفاده کنید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب پلیس: ۱۲ تعبیر مختلف از دیدن خواب پلیس

۲. تعبیر خواب گریه کردن مادرتان

این خواب دارای تعبیری شدیدا منفی است و نشان  دهنده آن است که دوره ای ناراحت کننده و غم انگیز را پیش روی خواهید داشت که اندوه و ناراحتی بسیار زیادی را به زندگی شما وارد خواهد کرد. شاید در کسب و کارتان شکست بخورید یا مرگ ناگهانی یکی از عزیزانتان شما را در غم و اندوه فرو ببرد. این خواب هشداری است از آنچه که در آینده ای نزدیک در انتظار شما خواهد بود. پس خود را برای روبرو شدن با فشار و استرس این دوران آماده کنید. دیدن گریه مادر در بیداری و زندگی واقعی قلب ما را می شکند اما تجربه آن در خواب حتی تاثیرات غم انگیز و اندوهناک بیشتری به همراه دارد.

این خواب را نشانه ای بدانید و در روزهای پیش رو مراقب خودتان باشید.

۳. تعبیر خواب گریه کردن پدرتان

اگر در خواب پدر خود را به هر دلیلی در حال گریه کردن ببینید، تعبیر آن است که حادثه ای غیرعادی برای شما رخ خواهد داد. پدران ما اغلب مردانی قوی هستند که احساسات و عواطف خود را پنهان می کنند و  دیدن گریه آن ها در خواب امری غیرعادی است.

تغییری که برایتان رخ می دهد می تواند تغییری اساسی باشد اما لزوما هم اینگونه نخواهد بود. این تغییر به وضعیت کنونی زندگی تان و نگرش شما بستگی دارد. هر اتفاقی که رخ بدهد، خود را برای درس گرفتن از آن آماده کنید و نیمه روشن هر وضعیتی را در نظر بگیرید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب پنجره و شیشه: ۱۳ تفسیر و تعبیر دیدن شیشه و پنجره در خواب

۸ فواید گریه کردن که نمی دانید

۴. تعبیر خواب گریه کردن خودتان

اگر در خواب ببینید که شدیدا در حال گریه هستید، این خواب نشانه ای منفی است. تعبیر این خواب به شما می گوید که احساسات و عواطفی سرکوب شده دارید که باید به آن ها رسیدگی کنید تا بتوانید در زندگی خود قدمی بردارید.

شاید همچنان به شریک عاطفی سابق خود فکر می کنید یا مسائلی حل نشده با دیگر افراد زندگی تان دارید.

اگر چنین خوابی دیدید، پس بدانید زمان کشف موضوعات بیشتر و پیدا کردن راه حل هایی برای آن ها فرا رسیده است. لازم است که مشکلات و مسائل مربوط به گذشته را حل کرده و آن ها را به پایان برسانید تا بتوانید قدم هایی رو به جلو را در زندگی تان بردارید.

۵. تعبیر خواب گریه کردن شما با فرد دیگر

اگر در خواب خود و دیگری را بطور همزمان در حال گریه کردن ببینید، تعبیر آن است که به زودی دلیلی برای جشن و پایکوبی خواهید داشت. شاید در آستانه دوران نامزدی قرار دارید یا شاید کودکی در راه باشد.

بهر حال باید بدانید که به زودی شادی و خوشحالی خود را به هر دلیلی که باشد جشن می گیرید. از این زمان استفاده کنید و آن را به بهترین روزهای زندگی خود تبدیل کنید. از این لحظه ها لذت ببرید زیرا همیشه همراهتان نخواهند ماند.

۶. تعبیر خواب گریه کردن در مراسم تشییع جنازه

اگرچه این خواب بسیاره ناامید کننده و تیره و تار به نظر می رسد اما لزوما به معنای مردن یا آسیب دیدن کسی نخواهد بود. در واقع این خواب تعبیری مثبت دارد. شاید از جانب رئیس خود ترفیع بگیرید یا شاید یک ایده کاری هیجان انگیز پیدا کنید که سود بسیار زیادی برایتان به همراه داشته باشد. در هر صورت، این خواب نشانه ای بسیار مثبت است و هیچ جایی برای ترس یا نگرانی وجود ندارد.

مطلب مرتبط:تعبیر خواب آب: ۳۹ تعبیر دیدن آب در خواب

۷. تعبیر خواب گریه کردن با صدای بلند

اگر در خواب دیدید که با صدای بسیار بلندی در حال گریه هستید نشانه آن است که به زودی اتفاقی خوشایند و کاملا مثبت را تجربه خواهید کرد. شاید این اتفاق ارتقاء درجه یا فرصتی شغلی باشد که شما هرگز نمی توانید آن را نادیده بگیرید.

همچنین این خواب می تواند با زندگی عاشقانه شما نیز در ارتباط باشد. شاید سرانجام فرد مناسبی را برای خود پیدا کنید که حضورش موجب خوشحالی شما در زندگی خواهد شد. پس هرچه با صدای بلندتری در خواب گریه کنید، بخت و اقبال بزرگتری در زندگی واقعی به شما روی خواهد کرد.

۸. اگر در خواب ببیند که گریه می کنید و کسی را گم کرده اید

اگر خوابی دیدید که در آن احساس کردید کسی را گم کرده اید یا دلتان برای کسی تنگ شده است، نشانه آن است که به زودی چیزی شما را ناراحت و غمگین می سازد. این موضوع می تواند با زندگی کاری یا شخصی شما در ارتباط باشد اما به هر حال لازم است که آرامش خود را حفظ کنید و موضوعات ناخوشایند را فراموش کنید.

سعی کنید تا بر موضوعات مثبت تمرکز کنید و تمام نیروی خود را جمع کنید تا خود را از انرژی های منفی که ممکن است با آن ها روبرو شوید دور سازید.

۹ . تعبیر خواب گریه کردن یک کودک

دیدن کودکِ در حال گریه در خواب – فرقی نمی کند که فقط صدای گریه اش را می شنوید یا گریه او را مشاهده می کنید- نشانه ای بد است. تعبیر این خواب آن است که شما در زندگی خصوصی و کاری خود با مشکلاتی روبرو خواهید شد و این مشکلات سردردهای بسیار زیادی را برایتان به همراه خواهد داشت.

بطور کلی این خواب نشانه ای شوم و نحس است. اگر این خواب را دیدید، بسیار مراقب باشید. کودک گریان در خواب می تواند هشداری برای شما باشد. شما باید به هنگام گفتگو با برخی از اشخاص محتاط تر باشید و در مورد اقداماتی که در زندگی انجام می دهید بیشتر احتیاط کنید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب کفش: ۱۵ تعبیر دیدن کفش در خواب

۱۰. اگر در خواب دیگران را در حال گریه ببینید

اگر در خواب ببینید که دیگران گریه می کنند یا صدای گریه کردن آن ها را بشنوید، تعبیر آن است که در روزهای پیش رو بخت و اقبال به خوبی یارتان خواهد بود. این دوره زمان بسیار خوبی برای پیشرفت در زندگی کاری و خصوصی تان است پس عاقلانه از این فرصت استفاده کنید.

اکنون زمان بسیار خوبی برای شما از راه می رسد تا رابطه ای جدید را آغاز کنید یا پروژه های کاری گذشته خود را ادامه دهید و باید بدانید که در همه آن ها با موفقیت های بسیار زیادی روبرو خواهید شد. این زمان بهترین فرصت برای بدست آوردن آرامش و لذت بردن از زندگی و دست یافتن به موفقیت های شخصی شما است.

۱۱. تعبیر خواب گریه کردن یک غریبه

اگر در خواب غریبه ای را در حال گریه ببینید، نشانه آن است که به دلیل کاری یا سخنی که مربوط به گذشته تان است خجالت زده یا ناراحت می شوید. شاید تمام گذشته تیره و تار شما بالا بیاید و تمامی رفتارها و گفتارهای گذشته تان شما را تحقیر کند.

اگر با چنین مساله ای روبرو شدید، خونسردی خود را حفظ کنید و در صورت امکان سعی کنید تا رفتارهای پیشین خود را توجیه کنید. مراقب افرادی که به شما شک دارند باشید زیرا آن ها می توانند باعث و بانی تمام این مشکلات باشند. شما دشمنان بسیار زیادی دارید که هدف آن ها آسیب رساندن به شما بوده است. بهترین راه برای رها کردن خود از این وضعیت دوری کردن از این افراد است. اگر به هر دلیلی با آن ها برخورد کردید، راهی مناسب پیدا کنید تا آنچه لایقش هستند را به آن ها نشان بدهید.

۱۲. اگر در خواب ببینید فردی که از دنیا رفته است گریه می کند

اگر در خواب فردی که از دنیا رفته است را در حال گریه ببنید، تعبیر آن است که گرفتار درگیری و کشمکش با دیگران خواهید شد. این افراد نمی توانند درک کنند که شما به دنبال چه چیزی هستید و شما قادر به توضیح دادن دلایل اینگونه رفتارهای تان نخواهید بود.

شاید دوباره سر و کله برخی از اختلاف نظرهای قبلی بین شما و آن ها پیدا شود و شما چاره ای جز روبرو شدن با همه آن ها نداشته باشید.

۱۳.اگر در خواب همسرتان را در حال گریه ببینید

دیدن گریه شریک عاطفی تان در خواب بسیاز تکان دهنده و غافلگیرکننده است. ما نمی خواهیم عزیزان خود را ناراحت یا آزرده ببینیم. پس تعبیر این خواب چه می تواند باشد؟ اگر در خواب زن یا شوهر خود را در حال گریه ببینید، تعبیر آن است که شما با شکست ها و سوءتفاهم هایی در زندگی تان روبرو خواهید شد.

بدون تردید، چالش هایی در برابرتان ظاهر می شوند و شما مجبور خواهید بود که راهی برای غلبه بر آن ها پیدا کنید. این چالش ها می توانند با زندگی شخصی و خصوصی شما در ارتباط باشند. در هر شرایطی در زندگی مراقب و خونسرد باشید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب خون: ۸ نماد و نشانه شناسی دیدن خون و خونریزی در خواب

۱۴. اگر در خواب ببینید که به دیگری تسلی می دهید

اگر در خواب ببینید که به فردی در حال گریه تسلی می دهید، تعبیر آن است که شما با دیگران ابراز همدردی بسیار زیادی می کنید. شما فردی شدیدا حساس هستید و در برابر دیگران احساس همدلی و دلسوزی زیادی دارید. شاید یکی از نزدیکان شما در شرایط سخت و طاقت فرسایی قرار داشته باشد و اکنون شما بازتاب این همدلی را در خواب خود می بینید.
همدلی و همدردی با دیگران یکی از مهم ترین مهارت های زندگی است و باید قدردان این موهبت باشید. حتی اگر دیگران پاسخگوی آنچه که به آن ها می دهید نباشند، بودن برای دیگری و همدلی و همراهی با او علت اصلی بودن و موجودیت شما به عنوان یک انسان است و شما نمی توانید آن را نادیده گرفته یا رفتاری غیر از این داشته باشید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- فاطمه یحیی

منبع:dreamingandsleeping

تعبیر خواب گریه کردن: ۱۴ تعبیر و تفسیر دیدن گریه در خواب


 

 

نوشته های مرتبط

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها